• 14KVĚ

  Neskutečného úspěchu dosáhli zlínští kulturisté dne 3.5.2015 na Mistrovství Moravy a Slezska a o týden později (9.5.) také na Mistrovství České republiky!

  Na Moravě první ze soutěžících, Vladyslav Kozerenko, nejprve vyhrál svou váhovou kategorii do 75kg a poté ovládl i celkové hodnocení, stal se tak tedy absolutním vítězem tohoto klání!
  Druhý závodník, Jan Zapletal, obsadil 4. příčku. Nutno však podotknout, že tento výsledek je skutečně velmi krásný, když budeme brát v potaz, že byl jako jediný juniorský závodník na prknech mezi muži.

  Týden na to se v Blansku konaly vrcholné závody - Mistrovství České republiky.

  Zde se opět představili Vladyslav Kozerenko a Jan Zapletal.
  Vlado nejdříve opět vyhrál svou kategorii (do 75kg) a na závěr suverénně ovládl celkové hodnocení. Stal se tak MISTREM ČESKÉ REPUBLIKY pro rok 2015, neuvěřitelné!
  Honza bohužel s trochou smůly skončil opět těsně pod medailovou hranicí, na úctyhodném 4. místě. Dle slov trenérů Michala a Radima byl ale velmi přísně hodnocen.

  Oba kluci byli velmi kvalitně připraveni a předvedli neuvěřitelné výkony. My bychom velmi rádi za celý oddíl TJ Olympia Zlín touto cestou poděkovali a pogratulovali oběma závodníkům, zejména za ukázkovou reprezentaci klubu. Neboť dosud náš oddíl neslavil tak obrovský úspěch v kulturistických soutěžích, děkujeme.

  Vlado má svůj vrchol sezony za sebou, Honzu nyní čekají rozhodující chvíle, svou nejlepší formu ladí na Mistrvství České republiky juniorů, které se bude konat 31.5.2015. Věříme, že to všechno zvládne na jedničku a budeme držet palce, ať se to na krku pořádně blýská!

  Na závěr by oba kluci rádi poděkovali svému okolí, Vlado zejména své rodině za pomoc, přítelkyni za podporu, tréneru Radimu Krčkovi a svým přátelům, bez kterých si to nedokáže vůbec představit.
  Honza děkuje rodičům, přítelkyni Martině Crlové za podporu, trenérům Krčkovým (Radim a Michal), posilovnám Olympia Zlín a 4U a svým skvělým kamarádům.

  My tedy ještě jednou děkujeme a přejeme hodně sil a odhodlání do dalších let, jen tak dál...

   

  Výsledky z Mistrovství Moravy a Slezska: http://kulturistika.ronnie.cz/c-21652-mistrovstvi-moravy-a-slezska-muzu-a-zen-2015-vysledky.html

  Fotogafie z Mistrovství Moravy a Slezska: http://kulturistika.ronnie.cz/c-21676-mistrovstvi-moravy-a-slezska-muzu-a-zen-2015-fotogalerie.html

  Výsledky z Mistrovství České republiky: http://kulturistika.ronnie.cz/c-21731-mistrovstvi-cr-muzu-v-kulturistice-muzu-a-masters-muzu-2015-vysledky.html

  Fotografie z Mistrovství České republiky: http://kulturistika.ronnie.cz/c-21737-mistrovstvi-cr-muzu-v-kulturistice-muzu-a-masters-muzu-2015-fotogalerie.html