• Prostory posilovny SK Olympia Zlín se skládají ze dvou místností a chodby. Polovina první místnosti je zaměřena na kardio. Naleznete zde steppery, kola a dva běžecké pásy.
  Druhá polovina místnosti je zaměřena především na procvičení zad a nohou. Nachází se zde stanoviště mrtvého tahu a dřepu, na kterých se připravují naši závodníci silového trojboje. Chodba patří ramenům a bicepsům - dvě stanoviště pro odcvičení tlaků za hlavou s nakládací činkou jsou u zákazníků velmi oblíbené.
  Druhá místnost je zaměřena na procvičení prsních svalů. Tři stanoviště benchpressu a velké množství jednoručních činek s polohovatelnými lavičkami mluví za sebe.
  Co se týče sociálního zařízení, tak je fitness centrum vybaveno dvěma samostatnými sprchami a nově zrekonstruovanými WC (dámské, pánské). Posezení u baru zpříjemňuje výhled na akvárko s rybkami.

  Parkování zdarma přímo před posilovnou!

  Velkou předností naší posilovny SK Olympia Zlín je parkoviště hned u vchodu do posilovny. Parkovací místa přímo před naší posilovnou jsou u našich klientů kladně hodnoceny. Narozdíl od ostatních posiloven, kde je parkování daleko nebo je velmi drahé, my nabízíme parkování 10 metrů od vstupu do posilovny a to zcela ZDARMA!

   

  Prodej doplňků

  Ve fitness centru nabízíme širokou nabídku doplňků výživy od proteinů, gainerů, kreatinů, aminokyselin až po spalovače tuků, předtréninkové stimulanty atd. Vše od světových výrobců, jako jsou Muscle Tech, Weider, Amix, Muscle Pharm, BSN, Universal, Cellucor, MVP a další.
  Nabízíme možnost objednání doplňků na přání. Skladem máme také rukavice i shakery. Lze objednat i opasky, bandáže na kolena a zápěstí. Za zmínku stojí také výborný iontový nápoj, který stojí jen 20 Kč (0,5l) a lahodné presso připravované z 9 gramů kávy!

  Otevírací doba

  Pondělí - Pátek

  9:30 - 20:00

  Sobota 10:00 - 17:00
  Neděle 9:00 - 12:00