• 11ŘÍJ

  TJ Olympia Zlín obhájila loňský titul z MČR družstev!

  Jak jsme vás již informovali dříve, tuto sobotu proběhlo na sportovní hale Lukov MČR v silovém trojboji družstev. A že se bylo skutečně na co dívat! Soutěže se zúčastnilo celkem 9 družstev z celé České republiky. Atmosféra byla vyhecovaná a to se také kladně podepsalo na předvedených výkonech.

  Tým "A" ve složení: Valach, Žák, Krček, Kanát unikl všem soupeřům a celkovým výsledkem 1979 WB dosáhl na příčku nejvyšší - titul mistra České republiky!!!

  Tým "B" ve složení: Porteš, Bánovská, Rajzl, Čelůstka obsadil krásné 6. místo

  Jelikož se jedná o týmovou práci, nebudeme individuálně vypisovat výkony všech závodníků, ty budete moci naleznout v přiloženém odkazu níže. Avšak zmínit musíme alespoň nově vytvořené rekordy. Prvním rekordmanem je Robert "Biggie" Valach, který přepsal národní rekord v mrtvém tahu úctyhodným výkonem 345kg. Škoda jen, že při posledním pokusu (367,5kg) mu činka téměř na konci vyklouzla z rukou a pokus byl tím pádem neplatný. Dalším rekordmanem, pardon - rekordmankou je naše jediná letošní závodnice Eva Bánovská. Tady můžeme říct, že v podstatě pro Evu byly celé tyto závody jeden velký rekord. Neboť dřepla 140kg (NR), zatlačila 82,5kg (NR), potáhla 165kg (NR) a také její celkový výkon v trojboji - 387,5kg je novým národním rekordem.
  Oběma závodníkům obzvláště gratulujeme.

  Na závěr bychom rádi poděkovali - všem zúčastněným - závodníkům za famózní výkony, sponzorům za krásné dary a vůbec celému organizačnímu týmu, nakladačům a pomocníkům za jejich ochotu, čas a práci + Vendě za opět bezkonkurenční perníček :-) - děkujeme.

  Speciální poděkování patří tomu nejvyššímu, hlavnímu veliteli zlínské sebranky, panu Stanislavu Krčkovi za to, že je stále schopen produkovat takové giganty, má obrovskou trpělivost a pevné nervy, protože někdy to má opravdu velmi těžké. DĚKUJEME!

  Věříme, že zase za rok to bude ještě lepší a "zlatý hattrick" bude skutečností...

   

  Kompletní výsledky: http://www.powerlifter.cz/2-mistrovstvi-cr-v-silovem-trojboji-druzstev-lukov-s484.aspx